Nauczamy propagowaną obecnie metodą komunikacyjną (Communicative Language Teaching), której głównym założeniem jest nacisk na konwersacje i umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach życia codziennego.
Nasi lektorzy posiadają jednak, opartą na ich zawodowym doświadczeniu,  elastyczność w doborze środków metodycznych w zależności od poziomu grupy i jej specyficznych potrzeb.

W zależności od stopnia zaawansowania i życzeń grupy możemy także wprowadzać na naszych zajęciach wiadomości o życiu, zwyczajach i kulturze krajów anglojęzycznych. 

Korzystamy z materiałów i podręczników dostosowanych do różnych potrzeb uczestników, np. komunikatywnej znajomości języka, Bussines English, itp.

W trakcie zajęć uczestnicy rozwijają nie tylko umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu (kładziemy duży nacisk na "pracę z taśmą") ale także umiejętności poprawnego pisania i znajomości słownictwa potocznego i fachowego.

Nasze kursy dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Ich przeprowadzenie i organizacja jest poprzedzona badaniem potrzeb językowych Klienta z uwzględnieniem rodzaj prowadzonej działalności i specyficznych wymogów.

 
Efektywne techniki
uczenia

WIĘCEJ...
 
Kursy dla dzieci
Dla najmłodszych

WIĘCEJ...
 
Kursy w Angli
Kursy w Londynie i ....

WIĘCEJ...
 
Strona główna  |   Cennik szkoleń  |   Cennik tłumaczeń  |   Referencje  |   Kontakt
engine by lapsoft.pl