W celu podzielenia uczestników kursu na grupy proponujemy przeprowadzenie testu kwalifikacyjnego i rozmowę z lektorem.
Test leksykalno - gramatyczny sprawdzi poziom znajomości języka uczestników, a co za tym idzie przydzieli ich do odpowiednich pod kątem zaawansowania grup.

Dla osób, które miały już kontakt z językiem proponujemy następujące poziomy zaawansowania:

B
False - beginners
dla osób potrafiących się przedstawić, opowiedzieć o sobie, swoich zainteresowaniach i znających podstawowe struktury gramatyczne.
C
Elementary
dla uczestników znających podstawowe struktury gramatyczne, ale których zasób słownictwa pozwala wypowiedzieć się na tematy o niewielkim stopniu trudności.
D
Pre-intermediate
to grupa średnio zaawansowana, w której wymagana jest znajomość zarówno dość wielu struktur gramatycznych jak i słownictwa pozwalającego wypowiedzieć się na wiele zróżnicowanych tematów.
E
Intermediate
osoby należące do tej grupy prezentują wysoki poziom znajomości języka; Ich wypowiedzi są poprawne gramatyczne a słownictwo bardzo bogate.
F
Advanced
grupa ta przewidziana jest dla osób o bardzo dobrej znajomości języka, zdających lub przygotowujących się do egzaminów First Certificate lub CAE examination.

Pozostałym uczestnikom kursu, nie mającym wcześniej kontaktu z językiem angielskim, proponujemy grupę początkującą: A - Beginners.

Po napisaniu testu (za wyjątkiem osób chcących należeć do grupy A) przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne obejmujące scenki towarzyskie (pytanie o drogę, zamawianie pokoju hotelowego, oferowanie pomocy), wypowiedzi na podane tematy lub opisywanie obrazków.

Umiejętność mówienia i bycia komunikatywnym traktowana jest priorytetowo i dlatego ta część oceny (rozmowa z lektorem) jest najważniejsza.

 
Efektywne techniki
uczenia

WIĘCEJ...
 
Kursy w Angli
Kursy w Londynie i ....

WIĘCEJ...
 
Aktualności
Co nowego

WIĘCEJ...
Strona główna  |   Cennik szkoleń  |   Cennik tłumaczeń  |   Referencje  |   Kontakt
engine by lapsoft.pl