Szkoła

ELC London Street to kameralna szkoła od 30 lat specjalizująca się w organizacji kursów językowych. Położona jest w małym miasteczku uniwersyteckim Reading-on-Thames, Berkshire, około godzinę drogi z Londynu. Szkoła znajduje się w budynku w stylu wiktoriańskim w samym centrum Reading.

Link do strony szkoły.

Program zajęć

W dniu rozpoczęcia kursu każdy uczestnik zostanie poddany 2-3 godzinnemu testowi określającemu poziom języka we wszystkich sprawnościach (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie) i mającemu na celu przydział do odpowiedniej pod kątem zaawansowania grupy.

Dodatkowo przeprowadzona zostanie analiza potrzeb, więc proszę dobrze się zastanowić nad swoimi oczekiwaniami - zostanie to wzięte pod uwagę przy ustalaniu programu kursu.
Jest osiem poziomów zaawansowania od początkującego (beginner level) po bardzo zaawansowany (high intermediate i advanced)

Kurs wprowadza zagadnienia związane ze znajomością General English (języka ogólnego). Rozwija wiedzę z zakresu wszystkich sprawności językowych:
- produktywnych - mówienia i pisania,
- receptywnych - słuchania i czytania,
przy jednoczesnym kształtowaniu znajomości gramatyki i słownictwa.
Każdy z uczestników otrzymuje pod koniec kursu świadectwo uczestnictwa w zajęciach wraz
z ocenami i opisem dokonanego postępu językowego; szkoła zapewnia materiały potrzebne do nauki.
Zajęcia obejmują General English, Conversation English i elementy Business English.

Czas trwania zajęć:

Poniedziałek - piątek od 9:30-12:30; 13:00-15:00 (25 godzin tygodniowo).

Zajęcia mają na celu poprawę płynności i poprawności językowej, a słuchacze mają możliwość przedstawienia swoich pomysłów odnośnie treści realizowanych zajęć.

Nauczyciele dostosowują plan kursu do potrzeb jego uczestników używając bardzo zróżnicowanych podręczników i materiałów dodatkowych. Ciekawe ćwiczenia i gry językowe pomagają w opanowaniu języka potrzebnego w sytuacjach codziennych. Uczniowie zachęcani są również do samodzielnej pracy w gabinetach językowych.

Szkoła znana jest z ciekawych form spędzania wolnego czasu i organizowania wspólnych zabaw dla jej uczestników. Możliwe jest wyjście na kręgle, do klubów, jazda konna, gra w piłkę nożną, siatkówkę, golfa, koszykówkę czy pójście na pływalnię. W weekendy organizowane są również wycieczki do takich miejsc jak Oxford, Londyn i Windsor.

Nasz rezydent jest nauczycielem j. angielskiego (mgr filologii angielskiej) i w miarę potrzeb i swoich możliwości czasowych będzie do Państwa dyspozycji i pomocy w nauce.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w wiktoriańskim hotelu „The George Hotels". Hotel uważany jest za jeden z najstarszych budynków w Reading, niektóre z jego części powstały w 1423 roku. Zachowane są także z XVIII i XIX wieku fasady nad wejściem. Całość (po niedawnym remoncie) utrzymana jest w połączeniu stylu Dickensowskiego i nowoczesnego. Pokoje wyposażone są w m.in. kolorowy telewizor i podłączenie do Internetu. W łazience znajduje się wanna lub prysznic, suszarka i akcesoria łazienkowe.
Na dole hotelu znajduje się kameralny bar i restauracja.
Hotel położony jest w pobliżu szkoły i centrum handlowo-rozrywkowego (sklepy, restauracje).

Link do strony hotelu.

Cena kursu obejmuje:

  • Przelot z Polski (wybrane lotnisko) do Londynu (lotnisko Heathrow);
  • Transfer z lotniska bezpośrednio do szkoły;
  • Opiekę polskiego rezydenta, oprowadzenie po mieście, przedstawienie sposobów podróżowania, pomoc w nauce, itp.;
  • Zakwaterowanie ze śniadaniem w pojedynczym pokoju z łazienką w hotelu „The George Hotels";
  • Transfer powrotny ze szkoły na lotnisko;
  • Przelot z Londynu (lotnisko Heathrow) do Pyrzowic;
  • Intensywny kurs języka angielskiego w ELC London Street;

Powrót

 

 
Efektywne techniki
uczenia

WIĘCEJ...
 
Kursy w Angli
Kursy w Londynie i ....

WIĘCEJ...
 
Aktualności
Co nowego

WIĘCEJ...
Strona główna  |   Cennik szkoleń  |   Cennik tłumaczeń  |   Referencje  |   Kontakt
engine by lapsoft.pl