Szkoła

SzkołaSzkoła położona jest w malowniczej część Londynu - Camden, w pobliżu Regents Park, Regents Park Canal i stacji metra.

Szkoła zatrudnia kwalifikowanych i doświadczonych nativ speakers. Kadrę nauczycielską dobrano uwzględniając w równej mierze przyjazną i bezpośrednią osobowość, jak i ich profesjonalizm. Szkola posiada rekomendacje British Council.

Link do strony szkoły.

Program zajęć:

Program wprowadza zagadnienia związane ze znajomością General English (języka ogólnego). Rozwija wiedzę z zakresu wszystkich sprawności językowych:
- produktywnych - mówienia i pisania,
- receptywnych - słuchania i czytania,
przy jednoczesnym kształtowaniu znajomości gramatyki i słownictwa.

Zajęcia mają na celu poprawę płynności i poprawności językowej, a słuchacze mają możliwość przedstawienia swoich pomysłów odnośnie treści realizowanych zajęć. Nauczyciele dostosowują plan kursu do potrzeb jego uczestników używając bardzo zróżnicowanych podręczników i materiałów dodatkowych. Ciekawe ćwiczenia i gry językowe pomagają w opanowaniu języka potrzebnego w sytuacjach codziennych. Uczniowie zachęcani są również do samodzielnej pracy w gabinetach językowych.

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć indywidualnych z nauczycielami angielskimi w wymiarze jednej godziny dziennie.

Nasz rezydent jest nauczycielem j. angielskiego (mgr filologii angielskiej) i w miarę potrzeb i swoich możliwości czasowych będzie do Pani dyspozycji i pomocy w nauce.

Szkoła znana jest z ciekawych form spędzania wolnego czasu i organizowania wspólnych zabaw dla jej uczestników. Proponowane są wieczory quizowe, karaoke, wieczór talentów, teatr lub muzyka na żywo. Możliwe jest również wyjście na kręgle, do klubów, barów salsa lub do kina. W pobliżu szkoły znajduje się duży wybór siłowni i restauracji. W weekendy organizowane są również wycieczki do takich miejsc jak Oxford, Cambridge, York, Stonehenge, Bath, Brighton (każda za dodatkową opłatą, około 40£).

Zakwaterowanie

Oferujemy dwa wariany zakwaterowania:
- w szkole (taniej, pokoje jedno i dwu osobowe z aneksem kuchennym) lub
- hotelach: Hampstead Britannia Hotel albo Camden Lock.

Zakwaterowanie w hotelu w pokoju jednoosobowym z łazienką. W cenie wliczone są śniadania. Hotel położony jest w pobliżu szkoły.

W okolicy znajdują się: Madame Tussaud's, Oxford Street i Piccadilly Circus - przejazd autobusem lub metrem zajmuje do 20 minut. W hotelu Camden Town panuje międzynarodowy nastrój, blisko hotelu znajduje się portugalska, hiszpańska, włoska i grecka restauracja. Dzięki wielonarodowej panującej tu kulturze, ta okolica jest uważana za jedną z najmodniejszych w Londynie.
Internet bezprzewodowy jest dostępny bezpłatnie w ogólnodostępnych pomieszczeniach.

Link do strony hotelu Hampstead Britannia Hotel.
Link do strony hotelu Camden Lock.

Cena kursu obejmuje:

  • Przelot z Polski do Londynu (lotnisko Heathrow);
  • Transfer z lotniska bezpośrednio do szkoły;
  • Opiekę polskiego rezydenta, oprowadzenie po mieście, przedstawienie sposobów podróżowania, pomoc w nauce, itp.;
  • Zakwaterowanie w szkole z aneksem kuchennym (taniej) lub w hotelu w pojedynczym pokoju z łazienką i ze śniadaniem;
  • Transfer powrotny ze szkoły na lotnisko;
  • Przelot z Londynu (lotnisko Heathrow) do Polski;
  • Kurs języka angielskiego.

Powrót

 

 
Efektywne techniki
uczenia

WIĘCEJ...
 
Kursy w Angli
Kursy w Londynie i ....

WIĘCEJ...
 
Aktualności
Co nowego

WIĘCEJ...
Strona główna  |   Cennik szkoleń  |   Cennik tłumaczeń  |   Referencje  |   Kontakt
engine by lapsoft.pl